Домівка
19 | 11 | 2017
Головне меню
Подорож паломницької ікони Блаженної Йосафати

Молитви до Блаженної Йосафати -Акафіст

Молитва з Блаженною Йосафатою

Події у Згромадженні Сестер Служебниць НДМ в серпні в Україні PDF Друк E-mail
П'ятниця, 08 вересня 2017, 14:11

Святкування 125-річчя Згромадження Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії у Жужелянах.

28 серпня 2017 року на свято Успення Пресвятої Богородиці Сестри Служебниці Непорочної Діви Марії відзначили свій 125-літній ювілей. Святкування відбувались у храмі Воскресіння Господнього с. Жужеляни.Святу Літургію та Молебень до Преподобної Йосафати відслужив місцевий парох о. Олексій Яворський. У своєму вітальному слові з нагоди урочистостей отець привітав усіх присутніх з подвійним святом та зазначив, що кожна сестра Згромадження бере на себе велику відповідальність та ношу служити Христові та служити українському народові на тому місці, куди кожна з них була покликана.

На святкування прибуло багато сестер з різних куточків України, а також з-за кордону, зокрема з Польщі та Словаччини.  Радо вітали Сестри Служебниці свою новообрану Генеральну Настоятельку Згромадження с. Софію Лебедович, Генеральну Заступницю с. Боніфатію Дяків, Заступницю Провінційної Настоятельки с. Емілію Вандич.

С. Софія привітала усіх присутніх зі святом та пригадала, яке велике значення для Згромадження має жужелянська земля як колиска Сестер Служебниць. Адже саме тут, у цьому храмі, на свято Успення Пречистої Діви Марії, поруч з Йосафатою Гордашевською стояло сім дівчат, які у своєму серці відчули поклик Христа іти за ним, а зараз, ми маємо вже сім Провінцій по всьому світі.

Свято закінчилось молитвою за мир в Україні, мируванням та спільною фотографією.

Сестри Служебниці, Львів

Сестра Служебниця Веніямина Кузь склала вічні обіти у Львові.

Сьогодні, 27 серпня, Згромадженню Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії виповнюється 125 років. У цей ювілей у житті Згромадження, а зокрема в Провінції Співстраждання Матері Божої в Україні, відбулася знаменна та радісна подія. Сестра Веніямина Кузь під час Архиєрейської Божественної Літургії у храмі Покрову Пресвятої Богородиці, що у Львові, склала вічні обіти Послуху, Чистоти та Убожества, виявивши своє велике бажання пожертвувати Богові те, що найдорожче – своє молоде життя.

Урочистість вічних обітів – це свято для усієї служебницької родини, тому у ньому взяли участь численні гості - сестри з різних спільнот в Україні та з Польщі, а також батьки, рідні та приятелі с. Веніямини. На свято прибула с. Софія Лебедович, Генеральна Настоятелька. Архиєрейську Божественну Літургію очолив Преосвященний Владика Михаїл Бубній, Екзарх Одеський і Адміністратор Кримського Екзархату, якому співслужили численні священики – о. Кароль Манік, Провінційний Настоятель Отців Салезіян, о. Володимир Процик, о. Роман Балагура, о. Андрій Боднар, СДБ.

У своєму пастирському слові Владика Михаїл поділився роздумами над Євангельським уривком про зустріч молодого юнака з Ісусом (Мт. 19, 16-26), який прийшов до Господа порадитися, почути настанови. Але цих Божих настанов юнак не прийняв, бо багатство, прив’язання до матеріального обтяжило його серце.Владика підкреслив, що декого Господь кличе до радикальнішого християнського життя і сьогодні ми стали свідками зустрічі с. Веніямини з Ісусом, її бажання служити Господеві через святі обіти послуху, чистоти і убожества до кінця. «Ви сьогодні вибрали найбільше добро. Ми сьогодні цілою Церквою молимося за вас, щоб ви виконали свої обіцянки», - побажав с. Веніямині Владика Михаїл. Також Владика звернувся до присутньої у храмі молоді: «Дорогі юнаки і дівчата, цей уривок є і для вас. Ця історія про юнака є незакінченою подією. Юнак відійшов засмучений. Кожен із нас повинен закінчити цю Євангельську розповідь своїм життям, дописати цю зустріч у своєму житті. Не бійтеся відповісти, коли Господь шепоче у ваші серця залишити все матеріальне, тоді зможете багато зробити для Бога, для ближнього, тоді успадкуєте життя, найбільше добро – самого Ісуса. Не бійтеся відповісти Ісусові».

Після богослужіння с. Софія Лебедович, Генеральна Настоятелька, сердечно подякувала всім присутнім: Владиці Михаїлу і священикам - за Божественну Літургію, молитву і любов; батькам с. Веніямини за те, що віддали свою єдину доньку служити Богові; с. Веніямині за те, що з відвагою пішла служити Богові. «Завжди пам’ятай, що ти є вибрана і улюблена Ісусом», - пригадала с. Веніямині Генеральна Настоятелька і заохотила присутніх молитися за усіх Сестер Служебниць, за їх витривалість та нові покликання до Згромадження. У день своєї довічної посвяти Господеві, крім радісних усмішок, квітів, пам’ятних подарунків, с. Веніямина отримала багато щирих вітань, побажань та пісень, щоб так, як Пречиста Діва Марія, завжди відповідати Богові: «Так», щоб служити Йому до смерті, бути мужньою, відважною і святою!

Сестри Служебниці провели християнський табір для дітей із зони АТО.

У днях 7-14 серпня 2017 року на березі Азовського моря у селі Строганівка Запорізької області відбувся християнський табір для дітей із зони АТО. Табір був проведений завдяки збірці коштів під час акції «Дар Блаженної Йосафати для дітей АТО», яка відбувалася під час подорожі ювілейної ікони з мощами Блаженної Йосафати різними парафіями в Україні та на місійних станицях, де працюють Сестри Служебниці. Учасниками табору стали 77 школярів, віком від 7 до 17 років, з міста Красногорська, що біля Донецька.

Діти мандрували разом із героями захоплюючої історії «Подорож досвітнього мандрівника» з Хронік Нарнії Клайва С. Льюїса, відкриваючи для себе широкі горизонти святості людського буття. Цей табір не лише допоміг дітям хоч на деякий час забути про постріли та вибухи, але і досвідчити безкорисливу любов і повагу до їх людської гідності. А в цьому їм допомогли Сестри Служебниці та аніматори. Гарна погода, тепле море, цікаві гуртки та смачна їжа зробили ці дні справді яскравими та незабутніми для усіх учасників. Щасливі і повні вражень діти повернулись додому.

Сестри Служебниці

 

 

 

 

 
Генеральна Управа Згромадження

С. Софія Лебедович, СНДМ

Генеральна Настоятелька

Генеральні Дорадниці
Фотогалерея
img019.jpg
ЦИТАТА

О, Любове моя, о, Радосте, яка вища понад усі людські почуття!

Блаженна Йосафата

Хто на сайті
На даний момент 18 гостей на сайті